Zahradnické služby Roušal | NABÍDKA - Zahradnicke službby Roušal

Přejít na obsah
NABÍDKA
Realizace zahrad na klíč

Také sníte o krásné zahradě, na kterou bude radost pohledět, ale realita je poněkud jiná? Vytvořit svépomocí vkusnou a reprezentativní zahradu není vůbec snadné. Nevěšte proto hlavu, pokud to sami nezvládnete, a obraťte se na firmu, která se o vše postará. Nechte si zrealizovat zahradu na klíč, ve které se budete cítit jako v pohádce. Dokonalá zahrada je soubor mnoha úkonů, které je potřeba dokonale propojit, aby byl výsledek opravdu jedinečný.
Zakládání trávníků.
Součástí zahrady na klíč je také zakládání nového trávníku. Zahradu bez trávníku si jen stěží dokážeme představit. Tráva je okrasná, příjemná na chůzi, ležení a hraní dětí. Navíc zelená barva uklidňuje. Můžete si trávník založit sami nebo se obrátit na odborníky. Zahradnictví Roušal vám se vším pomůže.

Zahradní jezírka – luxus na dosah.
Zahradní jezírka dotvářejí vzhled exteriéru. Můžete si zvolit koupací jezírko nebo okrasné jezírko pro chov ryb. Koupací jezírka jsou větší, náročnější na realizaci a hodí se na velké zahrady. Jsou však impozantní a vytvářejí koupací oázu, kde se budete cítit skvěle. Jezírka také krásně zvlhčují vzduch.

Údržba

Snili jste o rodinném domě se zahradou, ale nyní vám práce na ní zabírá spoustu času? Nemusíte zoufat. Můžete využít služeb profesionálů a věnovat více času své rodině. Údržba zahrad je dnes běžnou službou, kterou nevyužívají jen firmy pro správu budov, ale i majitelé soukromých zahrad. Pojďme se podívat, jaké možnosti vám mohou výrazně ušetřit práci.
Sekání trávy už vás trápit nebude.
Současné majitele zahrad nejvíce trápí sekání trávy. I to můžete přenechat profesionálům a využívat jejich služby celou letní sezonu. Stačí si domluvit interval údržby a užívat si skvěle vypadající trávník. Můžete na něm pořádat rodinný piknik, hrát fotbal nebo relaxovat, aniž byste trávili hodiny se sekačkou a křovinořezem.

Keře i rostliny budou vždy dokonalé
Služby údržby zahrad zahrnují i péči o floru: prostříhávání stromů, péči o rostliny, stříhání keřů a další dekorační prvky. Profesionální péče zaručuje dokonalý vzhled a lepší prospívání rostlin. Práce zkušeného zahradníka je efektivnější než vaše, i kdybyste načetli desítky knih.
Zemní práce

Některé práce na zahradě zvládnete sami, ale náročné terénní úpravy vyžadují profesionála s kvalitní technikou. Ta vám ušetří námahu i čas. Co byste ručně dělali několik dní, s technikou zvládnete za pár minut. Proč se zdržovat a odkládat důležité úkoly?
K čemu lze služby v oblasti zemních prací využít?
Nemusíte se trápit s různými výkopy, například pro zapuštěný bazén nebo zahradní jezírko. Využití techniky a služeb v oblasti zemních prací je také možné pro hutnění ploch a další stavební úpravy.

Kam s odpadem?
Při zemních pracích vzniká odpad, hlavně hlína. Nemusíte se obávat jeho likvidace – součástí služeb je přistavení kontejneru, který může sloužit i pro bioodpad. Zajištěno je také následné naložení a ekologická likvidace odpadu.

Rádi bychom vám poskytli podrobnější informace o všech typech prací, které naše společnost provádí. Stačí nás kontaktovat telefonicky nebo navštívit naši stránku KONTAKTY. Naše firma se specializuje na široké spektrum služeb, zahrnující například údržbu zahrad, terénní úpravy, zakládání zahradních jezírek, výkopy pro bazény, hutnění ploch a další stavební práce. Jsme připraveni odpovědět na vaše dotazy, poradit vám a zajistit profesionální přístup při každém projektu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace.

Kontaktní formulář
Odpovíme vám do 24 hodin.
Zahradnické služby Roušal |    K Měcholupům, 109 00 Praha 10,   mobil: +420 777 977 777,   e-mail: info@rousal.cz
Návrat na obsah