Zahradnické služby Roušal | TECHNIKA - Zahradnicke službby Roušal

Přejít na obsah
TECHNIKA
Pásový mini bagr LUMAG MTR23.

Tento mini bagr/nakladač se hodí všude tam, kam se nedá zajet s našimi ostatními bagry. Je to výborný pomocník při zakládání zahrad, při převozu různých materiálů a díky pásům je šetrnější k povrchu než verze s koly.Nákladní vůz MB ATEGO s hydraulickou rukou.

Nákladní vůz Mercedes Atego s hydraulickou rukou. Vůz, který uveze náklad cca 5 tun a je vybavenou hydraulickou rukou, kterou je možné použít na nakládání a vykládání nákladu.
Smykový nakladač CAT 256C.

Smykový nakladač CAT 256C je univerzální a výkoný pomocník. Místo lžíce jdou použít i vidle na přepravu palet a jiných materiálů. Na zimu jej lze vybavit lžící s obrovskou kapacitou.Kontejnery.
Nabízíme mnoho kontejnerů od 4m3 až po 10 m3. Tyto kontejnery si můžete pronajmout prakticky na cokoliv. Na zeminu, bio odpad, sutinu i komunální odpad. Zařídíme dovoz, odvoz i uložení odpadu.

Zahradní technika.
Mororové pily, vyvětvovací pily, křovinořezy, plotostřihy, sekačky, provzdušňováky, kultivátory, aerofikátory, slupovačka travního drnu, atd..

Travní traktory.
Máme spoustu travních traktorů které odvedou vždy perfektní práci. Specializujeme se také na sekání velkých travnatých ploch u komerčních areálů a obecních ploch.

Dodávka Ford Transit.
Máme také velké portfolio automobilů. Jedním z našich nejoblíbenějších je dodávka Ford Transit, kterým vždy dovezeme a dodáme vše, co si náš zákazník přeje. Těchto dodávek máme k dispozici víc a to i s tažným.

Kontaktní formulář
Odpovíme vám do 24 hodin.
Zahradnické služby Roušal |    K Měcholupům, 109 00 Praha 10,   mobil: +420 777 977 777,   e-mail: info@rousal.cz
Návrat na obsah