Zemní práce

Jsou věci, které zvládnete třeba na vaší zahradě, na vašem pozemku, nebo třeba v rámci pozemku vaší firmy sami, svépomocí. Pokud ale plánujete náročnější terénní úpravu a s ní související zemní práce, jenom těžko si vystačíte s klasickou lopatou, nebo ručním nářadím. V takových případech už potřebujete profesionála, a to v první řadě proto, že disponuje kvalitní technikou, která vám pomůže. A tak vám nejenom dokáže ušetřit námahu, ale samozřejmě i mnoho času. Jsou práce, které byste ručně dělali několik dní, zatímco s pomocí kvalitní techniky mohou být hotové za pár minut. Tak proč se zdržovat a odkládat tak něco, co je skutečně důležité?

Jaká technika vám může být k dispozici?

Zajímá vás, jakou techniku, a to samozřejmě i s odbornou a kvalitní obsluhou můžete využívat? Možností je hned několik, ale pokud jedna dominuje, je to určitě výkonný bagr. A to značky JCB nebo CAT, jelikož obě dvě dnes v oblasti stavebnictví patří mezi skutečnou špičku. Stejně tak vám ale může pomoci i malý pásový nakladač Lumag, který taktéž dokáže pomoci při mnoha zemních pracích. Neméně kvalitní pomoc však nabídne také slupovačka travního drnu, popřípadě i hydraulická ruka. To vše jak jsme zmínili s profesionální obsluhou, což znamená odvedení práce dle vašich představ, rychle a také bezpečně.

Samozřejmě pokud nevíte, jaká technika bude v souvislosti s vašimi požadavky ta pravá, stačí říci, co potřebujete. Bohaté zkušenosti v tomto směru oceníte i proto, že vám poradíme, co bude pro vás nejlepší jak s ohledem na rychlost, tak s ohledem na požadované zemní práce, nebo i cenu, aby realizace logicky byla co nejlevnější, jelikož to je zcela určitě i váš cíl.

 

Zahradnictví u Krtka - Zemní práce
Zahradnictví u Krtka - Zemní práce

K čemu lze služby v oblasti zemních prací využít?

Je toho skutečně hodně, s čím se trápit nemusíte. V první řadě to jsou různé výkopy. Ideálním příkladem jsou výkopy určené pro usazení zapuštěného bazénu, stejně jako to mohou být i výkopy nutné pro následnou realizaci vašeho zahradního jezírka. Využít zmíněné techniky a služeb v oblasti zemních prací je ale možné i v případě hutnění ploch, nebo dalších potřebných stavebních úprav, ať už mají být následné činnosti jakékoliv.

Další oblasti, se kterou si pracovníci a stroje poradí, to může být potřebná modelace terénu. A to ať už chcete vytvořit rovnou plochu pro položení trávníkových koberců, nebo chcete odstranit nerovnosti z vaší zahrady, které neodpovídají jejímu konceptu. Stejně tak ale můžete mít požadavek přesně opačný, a to vytvořit na zahradě členitý terén, který bude odpovídat konceptu, který chcete realizovat.

Kam s odpadem?

Samozřejmě v rámci zemních prací může vzniknout mnoho odpadu, hlavně potom v podobě hlíny. Ani zde není třeba mít obavy z toho, že by zůstala na vašem pozemku a vy jste tak měli obavy spojené s nutným odvozem a likvidací. I to je součástí služeb. V první řadě to může být přistavený kontejner, který ale nemusí nutně sloužit jenom na odpad spojený se zemními pracemi, ale poslouží třeba i jako možnost vyhození bioodpadu, který vznikne vlivem dalších úprav. Samozřejmostí je poté i následné naložení kontejneru a jeho odvoz k ekologické a tedy i legislativně správné likvidaci.Samozřejmostí jsou i doplňkové služby

U zemních prací samozřejmě vše nekončí, jelikož často mohou být pouze prvním krokem a tak je jenom na vás, jak se rozhodnete. Můžete je využít pouze samostatně a následně už postupovat sami, nebo v rámci nabízených služeb, kterými mohou být realizace zahradních a koupacích jezírek, stejně jako to mohou být realizace trávníků, nebo kompletní realizace zahrad. Vždy ale s ohledem na vaše požadavky, cenové možnosti, nebo aktuální dispozice vaší zahrady, nebo soukromého či firemního pozemku.

Zahradnictví u krtka

Sídlo firmy:
K MĚCHOLUPŮM 777, 109 00 PRAHA 10

Adresa provozovny:
K MĚCHOLUPŮM 777, 109 00 PRAHA 10
(KŘIŽOVATKA ULIC K MĚCHOLUPŮM A KUTNOHORSKÁ,
NAPROTI ČERPACÍ STANICI “TANK ONO”, AREÁL ZAHRADNICTVÍ)

VIRTUÁLNÍ PRODHLÍDKA


Otevírací doba: 
PO-PÁ: 9:00 - 18:00
SO-NE: 9:00 - 18:00


Prodejna:
Tel.: +420 774 07 07 07
e-mail: zahradnictvi-jandl@seznam.cz

Zahradnické služby – objednávky: 
Tel.: 777 97 77 77
e-mail: info@rousal.cz