Projektování zahrad

Než je sen o vaší dokonalé zahradě splněn a realizován, je třeba celá řada prvotních prací. A právě mezi tu první a základní patří projektování zahrad.

Právě to je obrovskou výzvou, jelikož každá zahrada by měla být individuální a hlavně jiná. Už z hlediska samotné velikosti, sklonu, nebo umístění samotné plochy by mělo dojít k tomu, že bude maximálně využita. A proto je právě projektování zahrad oborem, který zajistí, že se všechny vaše, ale i představy architekta dostanou nejprve na papír, díky čemuž se vytvoří právě onen projekt k vašemu odsouhlasení. Právě on je tak tím prvotním dílem, na kterém si budete moci představit, jak bude právě vaše zahrada vypadat a co vše bude obsahovat.

Projektování zahrad
Projektování zahrad

Důkladná prohlídka a zohlednění všech možností

Samotné projektování zahrad má samozřejmě hned několik nezbytných postupů. Tím prvním je důkladná prohlídka daného místa a už prvotní představy o tom, jak ho změnit. Stejně tak je prvotním krokem zjištění požadavků vás, jako samotných zákazníků. A to s ohledem na to, jaký by měla mít zahrada účel, stejně jako zjištění toho, jací jste, v jakém prostředí se cítíte dobře, nebo jaký máte vkus.

Co ale při projektování zahrad také hraje roli, to jsou i podmínky mikroklimatické, hydrologické, nebo půdní. I to hraje velkou roli a tak je jasné, že správně zhotovený projekt by i s tímto měl počítat. A to proto, že právě podle něho je následně vybudována zahrada, se kterou budete plně spokojeni.

Nejenom na papíře

Ačkoliv v rámci projektů dlouhou dobu nebyla jiná pomůcka, než papír a potřebné kreslířské a rýsovací vybavení, doba pokročila. Současné možnosti posouvají obor projektování zahrad ještě o krok kupředu. Jako zákazníci tak můžete daný návrh vidět nejenom na papíře, ale i ve skutečné 3D realizaci, která byla vytvořena díky moderním počítačovým programům. Ideální, jak si vše představit ještě lépe!

Zahradnictví u Krtka

Sídlo firmy:
HLAVNÍ 247, PRŮHONICE

Adresa provozovny:
K MĚCHOLUPŮM, 109 00 PRAHA 10
(KŘIŽOVATKA ULIC K MĚCHOLUPŮM A KUTNOHORSKÁ,
NAPROTI ČERPACÍ STANICI “ONO”, AREÁL ZAHRADNICTVÍ)

VIRTUÁLNÍ PRODHLÍDKA

Otevírací doba:

ZAVŘENO

Maloobchod / velkoobchod - prodej:
Tel.: 774 07 07 07
e-mail: zahradnictviukrtka@zahradnictviukrtka.cz

Zahradnické služby – objednávky:
Tel.: 777 9 77777
e-mail: kancelar@rousal.cz

Krtkovo hřiště
Tel.: 774 09 09 09

www.krtkovohriste.cz

e-mail: info@krtkovohriste.cz

Kameny, deponie:
Tel.: 774 06 06 06
e-mail: kameny@rousal.cz