Zahradní a jiná naše technika

Zahradnictví u Krtka | Naše technika
Zahradnictví u Krtka | Naše technika

Pásový mini bagr LUMAG MTR23

Tento mini bagr/nakladač se hodí všude tam, kam se nedá zajet s našimi ostatními bagry. Je to výborný pomocník při zakládání zahrad, při převozu různých materiálů a díky pásům je šetrnější k povrchu než verze s koly.

Bagr JCB 1CX

Kompaktní smykem řízené rýpadlo – nakladač, spojující v jednom stroji práci mininakladače a minirýpadla. Na zimu jde opět použít lžíci s větším objemem.

Smykový nakladač CAT 256C

Smykový nakladač CAT 256C je univerzální a výkoný pomocník. Místo lžíce jdou použít i vidle na přepravu palet a jiných materiálů. Na zimu jej lze vybavit lžící s obrovskou kapacitou.

Nákladní vůz MB ATEGO s hydraulickou rukou

Nákladní vůz Mercedes Atego s hydraulickou rukou

Vůz, který uveze náklad cca 5 tun a je vybavenou hydraulickou rukou, kterou je možné použít na nakládání a vykládání nákladu. Například na skládání stromů za plot, přímo ze silnice apod. Kromě tohoto mercedesu s hydraulickou rukou máme ještě další nákladní vozy.

 

Zahradnictví u Krtka | Naše technika
Zahradnictví u Krtka | Naše technika

 

Kontejnery

Nabízíme mnoho kontejnerů od 4m3 až po 10 m3
Tyto kontejnery si můžete pronajmout prakticky na cokoliv. Na zeminu, bio odpad, sutinu i komunální odpad. Zařídíme dovoz, odvoz i uložení odpadu.

Zahradní technika

Mororové pily, vyvětvovací pily, křovinořezy, plotostřihy, sekačky, provzdušňováky, kultivátory, aerofikátory, slupovačka travního drnu, atd..

Travní traktory

Máme spoustu travních traktorů které odvedou vždy perfektní práci.
Specializujeme se také na sekání velkých travnatých ploch u komerčních areálů a obecních ploch.

Dodávka Ford Transit

Máme také velké portfolio automobilů. Jedním z našich nejoblíbenějších je dodávka Ford Transit, kterým vždy dovezeme a dodáme vše, co si náš zákazník přeje. Těchto dodávek máme k dispozici víc a to i s tažným zařízením.